MW _20190221_4807-Edit_web_50
ekspert ds. handlu zagranicznego

Anna Wawszczyk-Leśniewska

Ekspert w dziedzinie zdobywania zagranicznych rynków i handlu zagranicznego. Biegle włada językiem angielskim i hiszpańskim, dzięki czemu prowadzenie rozmów z zagranicznymi kontrahentami nie stanowi dla niej żadnej bariery, reprezentując swoich klientów na najwyższym poziomie biznesowym.

Zakres działalności

Głównym obszarem działań naszego Eksperta jest kojarzenie polskich partnerów biznesowych z partnerami zagranicznymi, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów hiszpańskojęzycznych (Półwysep Iberyjski oraz Ameryka Łacińska), specjalizując się w organizacji eksportu dla polskich producentów.

Jak dotychczas, działalność ekspercka obejmowała: przemysł ciężki, górnictwo, przemysł spożywczy, rolnictwo, telematykę, oraz architekturę. W ostatnim czasie, Pani Ekspert prowadzi także zintensyfikowane działania w obszarze energetyki oraz chemii przemysłowej i poliuretanów oraz materiałów trudnościeralnych dla przemysłu.

Umie funkcjonować w środowisku biznesowym obszarów i wie jak i gdzie szukać potrzebnych informacji, a wszystkie czynności na rynkach docelowych prowadzi ze szczególną dbałością i poszanowaniem lokalnych kodów kulturowych. Reprezentując Klientów, swoje działania zawsze kieruje na nawiązanie ścisłych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi, co w dłuższej perspektywie gwarantuje komfort i bezpieczeństwo prowadzonych działań handlowych.