Jak możemy pomóc?

Usługa skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla osób planujących uruchomienie działalności biznesowej. Działania dotyczą całościowego lub częściowego, zgodnie z oczekiwaniami klienta, opracowania elementów identyfikacji wizualnej firmy. System i normy jego stosowania będą szczegółowo opisane w Księdze Identyfikacji Wizualnej, która zapewni utrzymanie spójności elementów i pozwoli samodzielnie nimi zarządzać.

Założenia i możliwości

Cel wykonania usługi

Identyfikacja wizualna to potężne narzędzie, które kształtuje postrzeganie firmy, produktu lub usługi w świadomości klientów zarówno zewnętrznych (klienci, dostawcy, konkurenci, instytucje finansowe czy media), jak i wewnętrznych (pracownicy, udziałowcy i pełni kluczową rolę w budowaniu pozycji na rynku).
Skuteczna identyfikacja wizualna, przez starannie opracowane symbole takie jak nazwa, slogan firmowy, logo, jak i inne elementy graficzne, musi na pierwszy rzut oka oddawać charakter lub emocjonalne wartości firmy, produktu bądź usługi. 
Skuteczna identyfikacja wizualna musi być spójna i konsekwentna, bez względu na to ile nośników wchodzi w skład jej systemu. Musi być dobrze przemyślana i na tyle elastyczna by móc rozwijać się wraz z firmą. 

Nazewnictwo: logo, kolorystyka, typografia, druki firmowe: wizytówki, papeteria, teczki, materiały promocyjne, fotografia biznesowa, nowoczesne formy prezentacji wideo,  strona internetowa, odzież firmowa, flota firmowa, oznakowania produktów, itp.

Metodyka wykonania usługi

Wykonanie usługi koncentruje się na przeprowadzeniu audytu potrzeb w zakresie identyfikacji wizualnej. Efekty diagnozy stanowią podstawę do określenia zakresu usługi, która w kolejnych etapach jest już realizowana przez nasz zespół grafików, fotografa, producentów filmowych, specjalistów od PR.

Rezultat wykonania usługi

W zależności od złożonego zapotrzebowania, częściowe lub całościowe opracowanie identyfikacji wizualnej firmy skodyfikowanej w dokumencie pn. Księga Identyfikacji Wizualnej, która zapewni utrzymanie spójności elementów i pozwoli Państwa firmie samodzielnie nimi zarządzać. W ramach usługi możemy dla Państwa opracować:

 • logo
 • kolorystykę firmową
 • typografię
 • druki firmowe: wizytówki, papeterię firmową, teczki firmowe, itp.
 • materiały promocyjne
 • sesje fotograficzne biznesowe i produktowe
 • promocyjne produkcje wideo
 • stronę internetowa
 • odzież firmową
 • oznakowania produktów
 • itp.

Nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji

GRAFIK I PROJEKTANT

Tadeusz Uberman

Doświadczony grafik i projektant komputerowy. Wieloletni pracownik wydawnictw i agencji reklamowych.

Sad Sandomierski i Sandomierski Szlak Jabłkowy reprezentowały nas podczas Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH, które odbyły...